İzmir İstanbul Hızlı Kurye

ileadmin

İzmir İstanbul Hızlı Kurye

Uçak Kargo 0532 680 76 27

İzmir İstanbul Hızlı Kurye
İzmir İstanbul Hızlı Kurye

Merhaba sayın okuyucu makalemizden İzmir İstanbul Hızlı Kurye konusunda detaylar vereceğim. Hızlı evet çok daha çabuk hatta aynı gün kurye kargo teslimatından bahsediyorum. Ancak kargo kelimesi genel bir anlam taşıyor. Yani her ilçede bulunan zincir kargo firmaları ile çalışma prensiplerimiz tamamen ayrıdır. Biz sabah İzmir her hangi bir adresten alırız öğlen İstanbul Şehrine teslim ederiz. Yada tam tersi şehirlerden yani İstanbul İzmir arasında sadece saatler içinde teslimat sağlarız.

İzmir İstanbul Hızlı Kurye Fiyatları

Normal kargo şirketlerinden faklı çalışıyor olmamız ve sadece saatler içinde gönderiyi İstanbul adrese kadar. Teslim etmemiz sebebi ile fiyatlarımız daha yüksektir. Ancak aldığınız taşıma hizmeti ve ivedilik zaman dilimini hesaba katarsanız , ayrıca sizin büyük bir. Yükünüzü işin sorumluluğunu almamız da hesaplarınıza kattığınızda bize ancak teşekkür edersiniz. Ortalama fiyatlarımız 400 TL gibi rakamlardan başlar çeyrek günde teslimat sağlıyoruz. Tabi Gerçek ücret gönderinizin İstanbul yada İzmir şehirlerinin hangi ilçe ve semtlerinden alınacağı. Ve yine teslim edileceği ilçe ve mahallelere bağlıdır. Hizmeti almak istediğiniz günün hafta sonu tatili olup olmadığına ve mesai saatleri içi ve dışı olduğuna bağlıdır. Gönderinizin içeriğine ve ağırlığına bağlıdır. Örnek olarak bir fatura bir belge ile bir marka akıllı telefonun taşınması ve ücretlendirilmesi aynı değildir.

İzmir İstanbul Hızlı Kurye 7/24

Alt başlığımızdan da anlaşıldığı gibi işimiz. İzmir’den Hızlı Kargo Göndermek, Tüm İzmir’den İstanbul’un tamamına aynı gün yarım günde kapıdan kapıya teslimat sağlıyoruz. Tabi bu süre sizin bize ulaşma süreniz ve gönderinizin hazırlanma süreçleri ile çok ilgili. İzmir de en hızlıyız ve en problemsiz teslimatlara yıllardır adımızı yazdırıyoruz. Gerek hava limanı işlem bilgilerine sahip olmamız gerekse şehir trafiği saatleri ve yol uzmanlığımız çok iyidir.

Uçak kargo taşıma her ne kadar daha hızlı olsa da bazen gerek hava koşulları. Gerek hava taşıma şirketi çalışma saat düzenlemeleri yada yaz sezonu ve kış sezonu durumlarından ötürü. Bazen de bu iki büyük şehir arasında hava ve iniş trafiği yoğunluğu sebebi ile kalkış ve inişlerin. Rötarlı oluşu bu 4 saatlik teslimat süresini uzatabiliyor. Bu gibi durumlar da İzmir İstanbul Hızlı Kurye sistemimiz. Yani şehirler arası motorlu kurye seçeneğimiz işlemi yürütmeye başlar.

Ana Sayfa

İstanbul Uçak Kargo TIKLA

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın