İstanbul İzmir Uçak Kargo

ileadmin

İstanbul İzmir Uçak Kargo

Acil Kurye 0532 680 76 27

izmir yurtdışı kargoİstanbul Dünyanın metropol şehirlerinin başında gelmekte. Ve her geçen gün nüfus olarak ta yerli yabancı yatırımcılar da olmak üzere sürekli artıyoruz. Buna paralel olarak ta trafikte ulaşım maalesef ki çekilmez oluyor. Öyle çekilmez ki neredeyse işlerimizi yapamaz yada ulaşmak istediğimiz her yere geç kalıyoruz. Yada bir gönderiyi teslim etmek uğruna bir çok işimizi ertelemek durumunda kalıyoruz. İstanbul İzmir Uçak Kargo hizmetimiz ile İstanbul şehrimizden İzmir şehrine olan gönderilerinizi profesyonel anlamda taşıma yaparak. Sizi önemli bir o kadar zahmetli olan bu işten kurtarmayı hedefleyerek işimizi icra ediyoruz.

İstanbul İzmir Uçak Kargo Teslimat

Maliyetlerin çok fazla arttığı bu son yıllarda nereden ekonomi yaparız. Artık her kurum hatta bireyler bu sorunun cevabını aramaktayız. Gönderim yapmakta yada kendiniz ulaştırsanız da bir maliyetin içine giriyorsunuz. Burada sizi sıkıntınızı bizimle paylaşmanızı öneriyoruz. Uzman ekibimiz işinde profesyoneldir. Gönderim biçimlerinize göre size en uygun araçlarımızdan birini görevlendiririz. İşinizin mahiyetine göre uygun kurye personel seçilir. Çünkü her zaman işimiz al bunu a noktasından b noktasına teslim et değildir. Bazen geri dönüşlü yada taşınan bir belgenin içine farklı adres ve kişilerden. Ekleme yapılarak Çok farklı bir adrese teslimatı talepleri bizlere ulaşır. Örnek olarak son yaptığımız bir taşıma hizmetinden örnek vereyim. İstanbul Beykoz konaklarında misafir olan müşterimiz akıllı telefonu arıza yapıyor. Kendisinin işi ınfluencer ve telefon onun her şeyi her an için.

Taşıma Örnekleri

Şişli de teknik servis olan arkadaşı var ancak öğleden sonra kendisinin uçuşu var İzmir şehrimize. Tatile çıkıyor Alaçatı’ ya tabi strese giriyor bir şekilde bize ulaşıyor. Hemen motokurye arkadaşlarımız kendisinden alıyor telefonunu direk teknik servise bırakıyoruz. Ve yapılmasını bekliyoruz yaklaşık 3 saat sonra hazır oluyor ve. Telefonu alıp İstanbul havalimanı İzmir’e ilk sefer sayılı uçağa veriyoruz. İzmir Adnan Menderes hava limanında İzmir kurye ekibiz gelen kargo bölümünden Telefonu teslim alarak. Direk Alaçatı’ya tatile giden müşterimize emanetini hızlıca ve güvenle teslim ediyoruz. Final mi herkes mutlu. Sadece İzmir değil buna benzer bir çok taşıma işleri yapmaktayız. Bodrum yalıkavakta ki Yazlığının anahtarını unutan mı dersiniz, pasaportunu Gümbet otelde unutan mı İstanbul aktarmalı Almanya uçağına gidecek ama bir önceki akşam kimliğini mekan da unutan mı. İnsanlık her şey unutulabilir yada kaybolabilir.

İzmir Hızlı Teslimat

İstanbul İzmir Uçak Kargo İsimli taşıma hizmetimiz, bazen eliniz ayağınız oluyoruz. İzmir de yaşayıp doktora tezlerini İstanbul da yaşayan Profesörlere gönderen bir çok hukukçuya ve eczacılara taşıma işleri yaptık. Yurtiçi Uçak kargo İçin TIKLA Acil-Motorlu-Kurye

Ana Sayfa TIKLA

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın